půjčky úvěry hypotéky

motto | Finance ve Vašich rukou

 
 

NEBANKOVNÍ PŮJČKY

   
 
 

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčka je alternativou ke klasické bankovní půjčce. Za nebankovní půjčkou jsou převážně velmi silné finanční skupiny jako Cetelem, Home Credit, Cofidis, Essox, Provident financial a mnohé další nebo i některé bankovní instituce.

 
  Nebankovní půjčky | Vaše finance  
 

Z důvodů proč zvolit nebankovní půjčku je v její větší flexibilitě při splácení půjčky oproti možnosti splácení bankovních půjček. Další možnou výhodou nebankovních půjček je, že jsou takové půjčky bez kontroly v bankovním registru a možnost získat peníze ve velmi krátké době. Jsou tu také nevýhody a to ve výši úroku za půjčku a možným ručením vlastního majetku.

 
Nebankovní půjčky | Vaše finance

Základní informace | Jak získat nebankovní půjčku, kdo o ni může zažádat nebo co budete všechno k vyřízení půjčky potřebovat? To vše si řekneme v následujících řádcích o nebankovních půjčkách.

 
Rychlá online půjčka

Nebankovní půjčka je vhodná pro lidi, kteří neuspěli s žádostí o půjčku v bance. Při nebankovních půjčkách se totiž zpravidla neprověřuje Vaše platební minulost. Získání finančního obnosu bývá provedeno ve velice krátké době a takovou žádost o nebankovní půjčku můžete provést i formou online na internetu nebo telefonicky. Kritéria pro získání takových půjček jsou oproti bankovním půjčkám nízké, ale jejich nevýhodou bývá mnohem vyšší úroková sazba.

Kde si půjčit | Nebankovní půjčku jsou Vám schopny zajistit známé i neznámé nebankovní instituce na našem trhu. Pokud si můžete vybírat volte ty známější jako třeba: Cetelem, Home Credit, Cofidis, Essox, Provident financial a další.

Nebankovní půjčky | Vaše finance

Co budete při žádosti o půjčku potřebovat | K vyřízení takové půjčky budete zpravidla potřebovat průkaz Vaší totožnosti, potvrzení o trvalém bydlišti a doklad o pravidelném příjmu. Vždy, ale záleží na každé půjčce a ty bývají velice individuální, některé jsou určeny dokonce i pro ženy na mateřské dovolené nebo pro důchodce. U nebankovních půjček, kde není nutné dokládat své příjmy a bonitu, takzvané půjčky bez potvrzení o příjmu bývají zpravidla do částky 50 000Kč.

 

Půjčky bez potvrzení o příjmu | U vyšších částek peněz, zpravidla nebankovní půjčky na více než 50 000Kč se vyžaduje ručitel nebo poskytuje jištění ve formě zástavy Vašeho majetku. Takové formy půjček mívají vyšší úrokové sazby, RPSN a mohou být velice rizikové. U takových nebankovních půjček, hlavně tam kde ručíte svým majetkem buďte velice obezřetní při podepisování všech smluv a vždy se raději poraďte s odborníky.

Nebankovní půjčky | Vaše finance
 

Nezapomeňte | Je nutné si znovu uvědomit jestli-že Vám nepůjčila banka a chcete si půjčit od nebankovních institucí, že byste mohli mít možné problémy při splácení takové půjčky. Vaším hlavním úkolem je Vaší půjčku řádně splácet a než si peníze půjčíte, ujistěte se, že pro Váš stávající rozpočet to nebude příliš velká zátěž.

Než oslovíte danou nebankovní instituci o půjčku, nezapomeňte si projít nabídky i od jiných institucí, které na našem trhu nabízejí půjčky a porovnat si tak všechny nebankovní nabídky na trhu. Za důležitý údaj je brána hodnota RPSN, čím je tato hodnota nižší, tím méně za Vaši půjčku ve výsledku zaplatíte. Co údaj RPSN udává? Jde o Roční Procentní Sazbu Nákladů, jsou to procenta z dlužné částky, která zaplatíte za každý rok splácení Vaší půjčky a tato hodnota Vám pomůže se lépe orientovat mezi ostatními nabídky nebankovních půjček, ale pouze při srovnatelné době splácení půjčky.

V případě nebankovních půjček si vždy velice pečlivě prostudujte veškeré smlouvy a pokud je to možné, nepodléhejte časové tísni při podepisování takové smlouvy. Veškerým částem textu smlouvy, kterým nerozumíte nebo si nejste jen jisti jejich významem se poraďte s odborníky. Dávejte pozor při výši úroků, aby nedošlo k záměně roční a měsíční úrokové sazby a také pozor na přesnou dobu splácení Vaší dlužné částky. Buďte vždy obezřetní při výběru nebankovní instituce pro Vaši půjčku a dopředu zvažte co Vám taková půjčka a hlavně její následky mohou přinést.

 

Informace | Pokud se zajímáte o jiný typ půjčky než nebankovní, vyberte z menu na webu požadovanou položku a pokračujte na další stránce. Na našich stránkách o možnosti vyřízení půjčky podáváme pouze rady a informace, sami půjčky neposkytujeme.

 

SPONZOROVANÉ ODKAZY

copyright © 2009 - 2021 penizepujcky.cz | finance ve vašich rukou | výměna odkazů | o webu

doporučujeme | recenze elektro